12 lat gwarancji

Firma SANCO projektuje i produkuje akcesoria łazienkowe z wykorzystaniem starannie wyselekcjonowanych materiałów oraz przy użyciu innowacyjnych technologicznie procesów przyjaznych dla środowiska.

Poniższe wskazówki pomogą w odpowiednim oczyszczeniu i konserwacji akcesoriów łazienkowych w celu utrzymania połysku i wrażenia luksusu, którymi charakteryzują się nasze produkty:

Materiały wykończenia należy czyścić ciepłą wodą z mydłem i wycierać do sucha miękką szmatką. Środki, które wykorzystuje się do czyszczenia stali nierdzewnej (płyny lub pianki) mogą być wykorzystywane przy użyciu wilgotnej bawełnianej szmatki. Dzięki temu produkty zachowają połysk i będą świetnie prezentowały się w łazience. Po czyszczeniu należy spłukać je ciepłą wodą i osuszyć za pomocą miękkiej szmatki.

 

 

Gwarancja SANCO

UWAGA: opary, które zbierają się w łazience są lekko kwaśne i mogą wpływać niekorzystnie na powierzchnię naszych produktów. Z tego powodu, należy dbać o częste wietrzenie łazienki.
UNIKAĆ: szorstkich ściereczek, gąbek, materiałów ściernych, substancji kwaśnych, rozpuszczalników. Gwarancja obejmująca nasze produkty jest ważna tylko w przypadku prawidłowego czyszczenia i konserwacji.