Sprawdzony sprzedawca

Firma SANCO, lider branży, zapewnia najwyższą jakość produktów i usług na każdym polu swojej działalności. Dbałość o najwyższą jakość odgrywa ważną rolę w zapewnieniu naszym partnerom dostawcom i klientom poczucia zaufania i bezpieczeństwa, dzięki którym możliwe jest stworzenie silnych i trwałych  więzi biznesowych, korzystnych dla obu stron. Firma SANCO przykłada także dużą wagę do kwestii zwiazanych z ochroną środowiska.

 

System Zarządzania Jakością

Firma wdrożyła i działa w oparciu o System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami Międzynarodowego Standardu ISO 9001: 2008. System ten gwarantuje, że wszystkie działy firmy są pod stałą i dokładną kontrolą, mającą na celu w pełni zapewnić wysokie wymagania naszych klientów. Od kontroli jakości surowców oraz procesu produkcji, w celu dostarczania produktów najwyższej jakości aż po obsługę klienta i finalizowanie transkacji - firma SANCO gwarantuje najwyższy poziom usług, dzięki czemu liczba naszych klientów systematycznie rośnie.

Nasze produkty od projektowania do końcowej fazy produkcji i wykończenia wyróżniają się przede wszystkim bezkompromisową jakością oraz wielką różnorodnością. Świetnie nadają się zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych wnętrz, budynków mieszkalnych, małych i dużych hoteli, nowoczesnych kompleksów, luksusowych willi a nawet luksusowych statków wycieczkowych.

Dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci byli zadowoleni zarówno z naszych produktów jak i z przebiegu całej transakcji. Nasi klienci obdarzyli nas zaufaniem, czego dowodem są licne pozytywne komentarze dotyczące transakcji a także duże grono stałych klientów, które z każdym dniem się powiększa.

 

 Sprawdź nas na www.allegro.pl